КОІПОПК

Вер 17 2018

Print this Запис

Професійний клуб учителів історії «Літопис» втілює  у шкільну практику швейцарсько-український проект ОДГ/ ОПЛ

Відповідно до плану роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти», відбулося його чергове засідання. Учителі історії області, об’єднані пошуком ефективних засобів для формування в учнів демократичних цінностей та громадянської компетентності, провели виїзне засідання на базі  Батуринського національного заповідника «Гетьманська столиця». Змістовні екскурсії та вражаючі експонати додали переконання у тому, що історія козацької державності – це основа патріотичного виховання, цінності прав і свобод, демократії та  громадянськості.

Отримані інформаційні матеріали стануть у нагоді для проведення занять з учнями, створення презентацій, віртуальних екскурсій, вмотивують школярів до відвідин Батуринського національного заповідника «Гетьманська столиця».

Разом з членами клубу у екскурсійній поїздці брала участь методист Інституту модернізації змісту освіти, редактор газети «Історія України» видавництва «Шкільний світ»  Черкаська Л.С. Вона позитивно оцінила форму спілкування і роботи учителів області,  наголосила на актуальності питань, які розглядаються під час засідань «Літопису».