КОІПОПК

Жов 26 2018

Print this Запис

Пролонгований семінар для керівників регіональних методичних служб «Модернізація методичної служби у векторі нового законодавства України про освіту: національний та європейський контексти»

25 жовтня на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбувся  пролонгований семінар для керівників регіональних методичних служб «Модернізація методичної служби у векторі нового законодавства України про освіту: національний та європейський контексти». У заході  взяли участь:

  • проректор інституту, кандидат педагогічних наук, доцент Бачинська Євгенія Миколаївна;
  • аналітик Аналітичного центру Асоціації міст України, кандидат педагогічних наук Мозгова  Людмила Анатоліївна;
  • начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Загорулько Оксана Володимирівна;
  • завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти Паливода Інна Павлівна; методист відділу  Стадніченко Галина Михайлівна.

В ході семінару Людмила Анатоліївна Мозгова познайомила присутніх із законодавчим підґрунтям реформи освіти, зокрема загальної середньої освіти,  із нормативними документами, прийнятими за останній час урядом і Парламентом  на виконання Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІІ, розповіла про діяльність  АМУ  в напрямку реалізації освітньої  реформи;   поділилася  новими тенденціями розвитку освітньої галузі в Україні.

Оксана Володимирівна Загорулько поділилася результатами  трьохрічної роботи в спільному міжнародному  освітянському  проекті «Вчителі», який реалізувався освітянами та управлінцями Баришівського району, м. Березані та  землі Баварія,  Німеччини за сприянням і фінансової підтримки ТОВ «Engagement Global»; висвітлила особоивості освітньої системи  та організації післядипломної освіти Баварії.

Після семінару відбулася інструктивно-методична нарада, на якій розглядалися такі питання:

  • про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 н.р.;
  • про участь педагогів у першому та другому (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»;
  • про дотримання правил академічної доброчесності у методичних розробках педагогів;
  • про роботу обласних професійних об’єднань педагогів у 2018/2019 н. р.

     Завершився захід виробленням практичних рекомендацій для подальшого вдосконалення методичної роботи області.