КОІПОПК

Лют 12 2020

Print this Запис

Проведено друге заняття обласної педагогічної студії Оксани Миколаївни Жовнір «Традиції та інновації в освітній діяльності гуртка декоративно-ужиткового мистецтва»

12 лютого 2020 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва міста Ірпеня було проведено друге заняття обласної педагогічної студії Оксани Миколаївни Жовнір, керівника гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, з теми «Традиції та інновації в освітній діяльності гуртка декоративно-ужиткового мистецтва». Учасниками заходу стали 17 педагогічних працівників закладів освіти Київщини.

Теоретична частина заняття була присвячена вдосконаленню фахової компетентності керівників гуртків декоративно-вжиткового мистецтва в умовах освітніх змін. Ірина Іванівна Мошковська, методист науково-методичного центру управління освіти і науки Ірпінської міської ради, провела для слухачів педагогічної студії інтерактивну лекцію з елементами фасилітованої бесіди «Професійний розвиток педагогів закладів позашкільної освіти в контексті реформ системи освіти держави». Тетяна Олександрівна Корнієнко, психолог Ірпінської міської лікарні, провела для учасників заходу психолого-педагогічний тренінг «Самооцінка педагога закладу позашкільної освіти як складова успішного освітнього процесу».

А «родзинками» практичної частини заняття стали майстер-класи з основ кольорознавства та композиції, які провели Оксана Миколаївна Жовнір та Оксана Миколаївна Фурлет, керівник народного художнього колективу «Художня студія «АРТ» Бучанського центру позашкільної освіти, керівник гуртка-методист. Отримані нові знання були використані слухачами педстудії під час виготовлення авторських декоративних листівок весняної тематики.

Завершилася робота педагогічної студії колективним фото на згадку про щирі емоції та насичений день. Учасники заходу подякували керівництву та педагогам Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня за високий рівень організації заняття, можливість живого діалогу з творчими колегами, висловилися за продовження освітньої співпраці з метою професійного розвитку!