КОІПОПК

Кві 04 2018

Print this Запис

Проведено друге заняття установчого семінару для учасників  заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» від Київської області

04  квітня в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено друге заняття установчого семінару для найкращих педагогів Київщини – переможців  ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»  з метою    підготовки їх до участі в заключному турі конкурсу. В семінарі взяли участь:

Паливода Інна Павлівна, завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти академії;
Мірошник Світлана Іванівнастарший викладач кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін, кандидат педагогічних наук;
Бобкова Олена Степанівна, методист відділу  методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров`я.

На занятті  Мірошник Світлана Іванівна висвітлила питання розвитку комунікативних професійних компетенцій педагогів, удосконалення культури спілкування в різних комунікативних ситуаціях, а також  нагадала переможцям  конкурсу про активні методи навчання та особливості їх застосування на  заняттях.

Бобкова Олена Степанівна познайомила учасників заходу  з вимогами до  організації, планування і проведення компетентнісного уроку, із засадами критичного мислення та кейс-методу як сучасних технологій  в організації навчального заняття.

Також працівники Академії, залучені до проведення заходу, дали багато цінних порад  учасникам конкурсу. Побажаємо їм успіхів та перемог на заключному етапі конкурсу!

 

Відділ координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти