КОІПОПК

Вер 08 2017

Print this Запис

Проведено інструктивно-методичну нараду «Напрями й зміст роботи обласних опор­них закладів освіти та обласних шкіл передового педагогічного досвіду у 2017-2018 роках»

06 вересня 2017 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» було проведено інструктивно-методичну нараду з керівниками й координаторами обласних опор­них закладів освіти та обласних шкіл передового педагогічного досвіду «Напрями й зміст роботи обласних опор­них закладів освіти та обласних шкіл передового педагогічного досвіду у 2017-2018 роках».

У заході взяли Бачинська Євгенія Миколаївна, проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент; Стадніченко Галина Михайлівна, методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти;  керівники ООЗО та ОШППД; координатори – науково-педагогічні працівники академії. Загальна кількість присутніх – 18 осіб.

Під час проведення наради обговорювалися такі питання:

  1. Нормативно-правове забезпечення функціонування обласних опор­них закладів освіти та обласних шкіл передового педагогічного досвіду.
  2. Особливості діяльності ООЗО та ОШППД  у 2017-2018 роках.
  3. Планування роботи обласних опор­них закладів освіти та обласних шкіл передового педагогічного досвіду.
  4. Організація для слухачів обласних опор­них закладів освіти та обласних шкіл передового педагогічного досвіду пролонгованих курсів підвищення фахової кваліфікації на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Тренер україно-швейцарського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» Бачинська Є.М. визначила оптимальні шляхи становлення та перспективи розвитку навчальних закладів в умовах демократичних перетворень в освіті, представила способи оптимальної взаємодії керівника та педагога в обласному опорному закладі освіти.

 

З метою реалізації завдань діяльності обласних опор­них закладів освіти та обласних шкіл передового педагогічного досвіду, популяризації кращих надбань закладів освіти та окремих педагогічних працівників навчальних закладів області за визначеною  проблемою учасниками заходу були вироблені такі рекомендації:

  1. Організувати для слухачів, які постійно працюють на базі обласних опор­них закладів освіти та обласних шкіл передового педагогічного досвіду, виконання програми курсів підвищення кваліфікації на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» у 2017/2018 та 2018/2019 навчальних роках.

 КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», керівники ООЗО та ОШППД, координатори
Протягом 2017-2018 років

  1. Висвітлювати результати спільних заходів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» з обласними опорними закладами освіти та школами передового педагогічного досвіду на порталі академії та сайтах навчальних закладів, на базі яких працюють ООЗО та ОШППД.

Керівники ООЗО та ОШППД, координатори
Постійно

  1. Презентувати діяльність обласних  опорних  закладів освіти та шкіл передового педагогічного досвіду на обласній педагогічній виставці «Освіта Київщини».

Керівники ООЗО та ОШППД, координатори
 Постійно

  1. 4. Підготувати до друку матеріали напрацювань слухачів за підсумками роботи ООЗО, ОШППД.

Керівники ООЗО та ОШППД, координатори
Квітень-жовтень 2018 року