КОІПОПК

Лис 08 2018

Print this Запис

Проведено майстер-клас для вчителів хімії опорних закладів освіти за темою «Реалізація ідей Нової української школи в нових навчальних програмах для 10 класів»

07 листопада на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» проведено майстер-клас для вчителів хімії опорних закладів освіти за темою «Реалізація ідей Нової української школи в нових навчальних програмах для 10 класів».

Модератором заходу була методистка відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я Олена Степанівна Бобкова. Його відвідали 17 педагогічних працівників.

Обговорювали як саме зреалізований в нових програмах старшої школи принцип «дитиноцентризму», роль учителя в системі компетентнісно зорієнтованої освіти, предметну та ключові компетентності, партнерство в освіті та автономію вчителя і школи, що таке «освіта для життя», яким має бути урок, зорієнтований на результат, як формувати уміння критично оцінювати хімічну інформацію та життєві навички учнів на основі «академічних» знань.

Оцінили можливості закладів щодо використання сучасних інформаційних ресурсів та якість і ефективність навчально-дидактичних матеріалів, якими заповнений ринок навчально-методичної літератури.

Прийшли до висновку, що когнітивна гнучкість і навчання впродовж життя – це про сучасного вчителя. А ще – емоційний інтелект, критичне мислення, креативність, уміння і бажання працювати в команді! Вирішили наступну зустріч розпочати з презентування власних напрацювань із реалізації ідей НУШ.

Новій українській школі – бути!