КОІПОПК

Чер 13 2017

Print this Запис

Проведено моніторинг впливу швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» на формування демократичних цінностей у шкільній практиці

У рамках швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» 13 червня 2017 року проведено моніторинг впливу проекту на формування демократичних цінностей у шкільній практиці.

Захід провели: Лукіна Тетяна Олександрівна, доктор наук з державного управління, професор кафедри управління освітою та Семенець-Орлова Інна Андріївна, кандидат політичних наук, доцент  кафедри управління освітою Національної академії державного управління при Президентові України.

Моніторинг проходив на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради. У роботі заходу взяли участь педагогічні працівники та  учні вище зазначеного начального закладу, а також учасники проекту, учителі Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №21 та Білоцерківського навчально-виховного об’єднання  «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради, які упроваджують основні принципи формування демократичних компетентностей в учнівському середовищі.

У ході бесіди  обговорювалися питання формування громадянських компетентностей в учнів, проблеми та перспективи реалізації проекту в школах Київської області, вивчався досвід співпраці з органами місцевого самоврядування.