КОІПОПК

Лис 02 2017

Print this Запис

Проведено науково-методичний семінар «ЗНО з географії: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування»

З метою покращення якості географічної освіти та підвищення рівня підготовки учнів до складання ЗНО з географії на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» 01 листопада 2017 року проведено науково-методичний семінар “ЗНО з географії: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування”

У роботі семінару взяли участь Новікова Світлана Анатоліївна, начальник відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти , Карпюк Галина Іванівна, методист з географії Українського центру оцінювання якості освіти, Заслужений вчитель України, Довгань Андрій Іванович, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат географічних наук, доцент, Часнікова Олена Володимирівна, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат педагогічних наук, Совенко Валерій Володимирович, завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства, Гудима Володимир Миколайович, методист відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства, а також 95 вчитель географії та методистів районних, міських методичних центрів, які координують роботу вчителів природничих дисциплін.

Під час роботи семінару учасники обговорили такі питання:

  • Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2017 році.
  • Програма зовнішнього незалежного оцінювання з географії та особливості структури предметного тесту.
  • Особливості підготовки учнів  до зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2017/2018 навчальному  році.

   

За підсумками семінару учасниками вироблено низку рекомендацій.

РЕКОМЕНДУЄМО:

  1. Проаналізувати рівень навчальних досягнень учнів з географії за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.
    Запланувати заходи щодо вдосконалення системи роботи вчителів географії з підготовки учнів до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Методисти  районних, міських методичних кабінетів, центрів, НМЦ,
керівники  районних, міських методичних об’єднань вчителів
Листопад-грудень  2017  року

  1. Познайомити учнів з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії та особливостями структури предметного тесту.

  Учителі географії
Листопад-грудень  2017  року

  1. На курсах підвищення фахової кваліфікації учителів географії опрацювати методику підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

Відділ методики викладання географії, економіки та краєзнавства
Постійно

  1. На освітньому порталі Академії у віртуальному методичному кабінеті «Географія», у розділі «На допомогу вчителю» розмістити навчальну літературу (посібники, збірники тестів) для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2018 році.

Відділ методики викладання географії, економіки та краєзнавства
Постійно