КОІПОПК

Гру 27 2018

Print this Запис

Проведено онлайн-семінар на тему «Сучасне інтерактивне та розвиваюче обладнання ІРЦ в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»

27 грудня 2018 року центром підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК» проведено онлайн-семінар на тему: «Сучасне інтерактивне та розвиваюче обладнання ІРЦ в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

В роботі семінару брали участь: Алєксєєва Олена Іванівна, проректор, КНЗ КОР «КОІПОПК», кандидат психологічних наук; Луценко Тамара Михайлівна, завідувач центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК»; Слободяник Галина Іванівна, методист центру підтримки інклюзивної освіти; Дерій Олена Василівна, методист центру підтримки інклюзивної освіти.

Уході семінару розглядалися питання про особливості використання корекційно-розвиваючого обладнання інклюзивно-ресурсних центрів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Виступаючі відмітили, що упровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інформаційні потоки вимагають від сучасної освіти прийняття нових підходів, змін і способів навчання. Оснащення середовища інклюзивно-ресурсних центрів сучасним інтерактивним та розвиваючим обладнанням забезпечує реалізацію потенційних можливостей кожної дитини, сприяє покращенню розвитку адаптації і соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

Використання сучасного обладнання дає можливість  підвищувати ефективність розвитку та надання психолого-педагогічної допомоги дітям, які мають порушення зору, слуху, сенсорного, інтелектуального розвитку. Дане обладнання використовується корекційним педагогом, дефектологом, реабілітологом, практичним психологом та іншими фахівцями інклюзивно-ресурсних центрів для проведення корекційно-розвиткових занять. Сучасне облаштування ІРЦ є кроком до створення ефективного освітнього, корекційного, розвиткового середовища для дітей з особливими освітніми потребами.

Матеріали семінару розміщені в розділі “Віртуальні кабінети” → “Центр підтримки інклюзивної освіти”.

До роботи онлайн-семінару приєдналося 65 фахівців інклюзивно-ресурсних центрів.