КОІПОПК

Бер 26 2020

Print this Запис

Проведено онлайн засідання журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»

Проведено онлайн засідання журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» у номінаціях «Модель бібліотеки Нової української школи», «Медіакультура в бібліотечному просторі», «Бібліотека – територія читання» відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека» та наказів  Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020».

Конкурс проводився на добровільних засадах. Учасниками Конкурсу стали 24 педагогічні та бібліотечні працівники закладів загальної середньої освіти. Були представлені добірки матеріалів у вигляді тематичного електронного портфоліо. За результатами оцінювання переможцями та лауреатами  стали:

Номінація «Модель бібліотеки Нової української школи»

Переможець

Король Анжела Володимирівна, завідувач бібліотеки Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради

Лауреати

Мішустіна  Людмила  Григорівна, завідувач шкільного бібліотечно-інформаційного центру, та Кравченко  Олена  Вадимівна, бібліотекар,  медіа спеціаліст Освітнього округу – опорного закладу освіти «Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти»;

Сич Олена Володимирівна, завідувач бібліотеки, та Сапункова Ганна Іванівна, бібліотекар Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №20 Білоцерківської міської ради Київської області;

Дубогрій Світлана Григорівна, бібліотекар Академічного ліцею імені Володимира Мельника Обухівської міської ради;

Цимбаленко Олена Валентинівна, бібліотекар Ірпінського навчально-виховного об’єднання «Освіта»;

Ремез Ніна Петрівна, завідувач бібліотеки Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Славутицької міської ради Київської області.

Колектив бібліотеки Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Броварської міської ради.

Номінація «Медіакультура в бібліотечному просторі»

Переможець

Іовженко Лариса Миколаївна, завідувач бібліотеки Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Білоцерківської міської ради

Лауреати

Сологуб Олександр Олегович, завідувач бібліотеки Литвинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишгородського району;

Хлинова Наталія Феліксівна, завідувач бібліотеки Боярського академічного ліцею «Престиж» Києво-Святошинської районної ради;

Голубенко Лариса Анатоліївна, бібліотекар Острівського комунального закладу загальної середньої освіти Рокитнянської районної ради;

Костєва Алла Михайлівна, завідувач бібліотеки Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради

Ємець Наталіяї Михайлівна, завідувач бібліотеки Переяславської гімназії Переяславської міської ради.

Номінація «Бібліотека – територія читання»

Переможець

Мельник Інна Валеріївна завідувач бібліотеки Вишнівський академічний ліцею «Основа» Києво-Святошинської районної ради.

Лауреати

Лотоцька Олена Валеріївна, завідувач бібліотеки,  та Гуляй Валентина Володимирівна, бібліотекар Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18 Білоцерківської міської ради

Гончаренко Лариса Павлівна, завідувач бібліотеки Кагарлицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

Павлюк Людмила Анатоліївна, бібліотекар  Опорного закладу освіти «Кашпирівський академічний ліцей – ценрт позашкільної освіти»

Савченкова Тетяна Василівна, завідувач бібліотеки  Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Ірпінської міської ради

Кусак Діана Іванівна, завідувач бібліотеки  Узинської загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів №5 Узинської міської ради.