КОІПОПК

Жов 16 2018

Print this Запис

Проведено перше  заняття обласного майстер-класу вчительки основ здоров’я Бортник Н.І. з проблеми «Формування психічної і соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах та в позаурочний час».

11 жовтня 2018 року на базі опорного навчального закладу «Щасливський навчально-виховний комплекс «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Бориспільської районної ради Київської області було проведено перше  заняття обласного майстер-класу вчительки основ здоров’я Бортник Ніни Іванівни з проблеми «Формування психічної і соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах та в позаурочний час».

Учасниками заходу стали 36 учителів основ здоров’я області, директор Щасливського НВК Ю.Ю. Йовбак, завідувач відділу хімії, біології, екології, основ здоров’я КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Т. А.Матущенко.

На занятті учасників майстер-класу було ознайомлено із завданнями та планом проведення майстер-класу. Зацікавив педагогів досвід роботи з теми «Формування здоров’язбережувального освітнього середовища в опорному навчальному закладі «Щасливський навчально-виховний комплекс «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дитячий садок» Бориспільської районної ради Київської області, який презентував директор Йовбак Юрій Юрійович.

Тетяна Матущенко висвітлила Концептуальні та методичні основи реалізації компетентнісного підходу у процесі формування психічної і соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 в умовах модернізації загальної середньої освіти та навчально-методичне, інформаційне забезпечення формування психічної і соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах.

У цікавій формі Бортник Н. І ознайомила учителів із власним досвідом практичного використання сучасних педагогічних технологій у процесі формування психосоціальних компетенцій на уроках основ здоров’я у 5-9 класах в умовах модернізації змісту освіти. На занятті вчителі практично відпрацювали уміння та навички, які сприяють збереженню психосоціального здоров’я школярів.

Учасники майстер-класу отримали домашнє завдання – підготувати інтерактивні вправи  щодо  збереження та зміцнення психосоціального здоров’я школярів.

Педагоги були зацікавленими представленим досвідом роботи вчительки  Бортник Н.І., отримали масу позитивних вражень.

Невимушена творча атмосфера методичного заходу була доброзичливою, сприяла міжособистісному спілкуванню вчителів.

Висловлюємо  щиру подяку вчительці за ініціативність та професіоналізм у проведенні майстер-класу.