КОІПОПК

Гру 02 2019

Print this Запис

Проведено перше заняття педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладі дошкільної освіти» для вихователів та практичних психологів закладів освіти

26 та 28 листопада 2019 року на базі Іванківського ЦРД «Веселка» розпочалася робота обласної педагогічної студії з теми «Використання Су Джок терапії в закладі дошкільної освіти» для вихователів та практичних психологів закладів освіти.

На першому засіданні були присутні 84 слухачі з області.

Тема першого засідання: «Су Джок терапія як один з ефективних методів розвитку пізнавальної, емоційно-вольової сфер дитини», метою якого було познайомити слухачів зі східною технологією Су Джок та варіантами впровадження її елементів в освітній процес закладу дошкільної освіти.

З вступним словом виступила координатор педстудії Шелест Леся Василівна методист відділу практичної психології і соціальної роботи Комунального навчального закладу Київської обласної адміністрації «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Алексєєва Тетяна Олександрівна, завідувач закладу познайомила слухачів з закладом та з подальшою роботою студії.

З вітальним словом виступила завідуюча Іванківським районним методичним кабінетом Василішина Наталія Василівна.

Керівник педстудії Гриценко Тетяна Вітольдівна та практичний психолог Тарасова Яна Леонідівна ознайомили слухачів з методами і прийомами Су Джок терапії, медична сестра з одоровлення Волочай Наталія Яківна провела з слухачами самомасаж пальцями рук, якщо немає масажерів Су Джок.

Слухачі ознайомитись з практичним досвідом педагогів закладу по втіленню елементів су джок терапії в освітній процес:

  • заняття з ознайомлення з соціумом з використанням масажерів для рук «Я – диво у дивосвіті» (ІІ молодша група), вихователь Апьонкіна Н.В.;
  • заняття з ознайомлення з соціумом з використанням масажерів для стоп «Подорож до країни Су джокляндії» (ІІ молодша група), вихователь Беренок Г.М., асистент Ільницька Н.П.

По завершенню майстер-класу учасники обговорили домашнє завдання та план роботи на наступне заняття, а також висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення заняття керівникам педстудії Алексєєвій Тетяні Олександрівні, Гриценко Тетяні Вітольдівні, Апьонкіній Наталія Валеріївні.