КОІПОПК

Вер 28 2017

Print this Запис

Проведено презентаційний тренінг «Козацький часопис: скарбниця громадянської соціалізації молоді»

26 вересня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» членами молодіжного козацького клубу «Соколи» і методичними працівниками відділу виховної роботи та позашкільної освіти академії було проведено презентаційний тренінг для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з виховної роботи з теми «Козацький часопис: скарбниця громадянської соціалізації молоді». У заході взяли участь 20 осіб.

Координатори програми «Козацький часопис» та клубу «Соколи» Благодійного фонду «Возлюби» презентували учасникам тренінгу:

  • програму патріотичного та громадянського виховання молоді «Козацький часопис: скарбниця громадянської соціалізації молоді»;
  • організаційно-методичні й дидактичні аспекти освітньої діяльності молодіжного козацького клубу «Соколи»;
  • дієві форми й методи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами козацької педагогіки;
  • кращі практики організації поглибленого вивчення матеріальної й духовної культури, військового мистецтва та мілітарної історії українського козацтва у процесі позакласної роботи, дозвіллєво-ігрової діяльності, літніх оздоровчих таборів, благодійних і волонтерських акцій, соціального партнерства тощо.

Учасники тренінгу активно опрацювали матеріали програм «Козацький часопис» та «Моє покоління», взяли участь у вправі для згуртування колективу «Лабіринт», отримали посібник із методичними рекомендаціями та дидактичними матеріалами з досвіду роботи молодіжного козацького клубу «Соколи».

У результаті зустрічі визначено пріоритети спільних дій і плани подальшої творчої співпраці академії, молодіжного козацького клубу «Соколи» та навчальних закладів Київщини щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді засобами козацької педагогіки.