КОІПОПК

Жов 09 2015

Print this Запис

Проведено семінар-практикум на тему: «Особливості підготовки учнів до міжнародних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови»

08 жовтня 2015 року відділ міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» організував та провів семінар-практикум для голів методичних об’єднань та вчителів англійської мови на тему: «Особливості підготовки учнів до міжнародних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови».

Семінар відкрила перший проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти, кандидат педагогічних наук Наталія Бендерець, яка ознайомила учасників семінару із особливостями проведення ЗНО у 2016 році та дала характеристику результатів тестування з англійської мови. Також, Наталія Бендерець розповіла про сучасні тенденції в організації навчально-виховного процесу  з іноземної мови:

  • збільшення годин на вивчення іноземних мов у школі;
  • удосконалення методичних систем навчання іноземних мов;
  • підготовка навчально-методичних  комплектів та забезпечення автентичності їх змісту;
  • створення мотиваційних стимулів до вивчення іноземних мов);
  • Національну програму вивчення та популяризації іноземних мов, яка реалізується через поширення англійської мови.

Ректор академії Осадчий Іван Григорович, доктор педагогічних наук, наголосив на відповідальності педагогів, батьків та всіх дорослих у створенні належного навчально-методичного супроводу та сприятливого психологічного клімату у процесі підготовки та проведення ЗНО з англійської мови. Іван Григорович подякував творчій групі міжнародного освітньо-методичного центру «Пірсон» за підтоговку навчально-методичних матеріалів для проведення тестування та особисто Роберту Хартігану, старшому тренеру, сертифікованому екзаменатору «Pearson Education», за змістовний тренінг для вчителів англійської мови Київщини.

У ході семінару  були розглянуті  питання, що найчастіше виникають у вчителів у процесі  підготовки учнів до складання ЗНО з англійської мови, а саме:

  • підготовка учнів до міжнародних екзаменів та ЗНО з англійської мови; структура та зміст тестових завдань;
  • використання автентичних матеріалів у процесі підготовки учнів до складання ЗНО з англійської мови;
  • поєднання вивчення лексичного матеріалу з письмом, говорінням, аудіюванням та читанням;
  • навчання письма, як важливого етапу підготовки учнів до складання відкритої частини ЗНО з     англійської мови.

Семінар-практикум проходив у творчій атмосфері. У заході взяли участь 134 вчителів англійської мови навчальних закладів області. Учасники семінару отримали навчально-методичні матеріали від видавництва «Пірсон-Дінтернал» та сертифікати.

Завантажити:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA