КОІПОПК

Тра 21 2020

Print this Запис

Оnline-заняття для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації асистентів учителів закладів загальної середньої освіти

20 травня 2020 року в межах проведення курсів підвищення фахової кваліфікації асистентів учителів закладів загальної середньої освіти (дистанційна форма навчання) відбулося online-заняття для слухачів на платформі ZOOM.

Заняття провели: Слободяник Г.І., тьютор групи №1 асистентів учителів, методист центру підтримки інклюзивної освіти та Загурська С.М., викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти, кандидат філософських наук.

Педагоги, які щоденно працюють у закладах освіти з дітьми з особливими освітніми потребами, поглибили знання про нервово-психічні порушення у дітей, їх біологічні та соціальні чинники, а також про різноманітний спектр проявів дитячої нервовості і можливі шляхи їх коригування.

Під час заняття слухачі активно обмінювались коментарями у чаті, ставили запитання, висловлювали думки та ідеї, ділились власним досвідом роботи. Обговорення цікавої теми продовжилось у форумі системи дистанційного навчання T-Learning.

Інформаційні технології вже системно супроводжують процес навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації в КНЗ КОР «КОІПОПК», надаючи більш широкі можливості комунікації між викладачами та слухачами. І схвальні відгуки слухачів курсів свідчать про необхідність продовжувати та вдосконалювати практику проведення оnline-занять – це цікаво, неординарно і сучасно!

Дякуємо педагогічним працівникам за підтримку, уважність, активність і сподіваємось, що здобуті знання та практичні навички сприятимуть ще ефективніше реалізовувати інклюзивне навчання в закладах освіти.