КОІПОПК

Тра 17 2019

Print this Запис

Проведено заключне заняття із теми «Формування практичних навичок учнів на заняттях вогневої та тактичної підготовок» для вчителів предмета «Захист Вітчизни»

16 травня 2019 року в Телешівському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Рокитнянської районної державної адміністрації відбулося третє, заключне заняття обласного майстер-класу Борискіна Миколи Пилиповича, учителя предмета «Захист Вітчизни», з теми «Формування практичних навичок учнів на заняттях вогневої та тактичної підготовок» для вчителів предмета «Захист Вітчизни».

Тема заняття: «Організація та проведення навчально-польових занять (зборів) в Рокитнянському районі»

Перед учасниками майстер-класу виступив Діренко Сергій Васильович, начальник відділу освіти Рокитнянської РДА.

Рокитнянський районний військовий комісар підполковник Бабенко Віктор Сергійович, розповів про спільну роботу Рокитнянського районного військового комісаріату з закладами освіти по формуванню в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Керівник майстер-класу Борискін М.П. висвітлив особливості організації та проведення занять із тактичної, домедичної підготовок і цивільного захисту під час проведення навчально-польових занять (зборів)

Підвели підсумки занять майстер-класу Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни КНЗ КОР «КОІПОПК» та Шаравара Василь Борисович, методист методичного кабінету відділу освіти Рокитнянської РДА.

Сертифікати про успішне навчання за сертифікаційною програмою (30 годин) обласного майстер-класу урочисто вручили Качуровський В.С. та  Борискін М.П. Вони щиро побажали педагогам творчих успіхів та подальшого професійного зростання.