КОІПОПК

Тра 23 2019

Print this Запис

Проведено заключне заняття обласної педагогічної студії О.М. Гаврилюк «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді засобами вокального мистецтва»

         

 21 травня 2019 року на базі Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради проведено заключне заняття обласної педагогічної студії Ольги Миколаївни Гаврилюк, керівника гуртка – методиста, відмінника освіти України, керівника народного художнього колективу «Вокальний ансамбль «Співограй», з теми «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді засобами вокального мистецтва».

Ольга Гаврилюк підсумувала особливості авторської методичної системи націон­ально-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді засобами вокального мистецтва; поділилася досвідом організації освітньої діяльності вокального ансамблю та «родзинками» роботи з його солістами; відповіла на актуальні питання творчих колег.  Окрасою заходу стали майстер-клас та міні-концерт «З Україною в серці!» у виконанні вихованців молодшої групи і кращих солістів «Співограю».

Учасники педагогічної студії представили свої творчі звіти, поділилися власним досвідом організації патріотичного виховання учнів засобами вокального мистецтва, озвучили творчі плани на майбутнє. Валерій Гаврилюк, координатор педстудії, методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти інституту, підвів підсумки роботи професійної спільноти та урочисто вручив сертифікати.

Керівник, слухачі та координатор педстудії подякували один-одному за можливість творчого діалогу, висловилися за продовження освітньої взаємодії з метою професійного розвитку і модернізації технологій, мето­дів, форм патріотичного виховання юного покоління засобами вокального мистецтва. Адже «…Пісня – це душа. З усіх потреб потреба. Лиш пісня в серці ширить межі неба. На крилах сонце сяйво їй лиша. Чим глибша пісня, тим ясніш душа» (І.Драч).

 Інформаційно-методичні матеріали для слухачів педстудії