КОІПОПК

Лис 21 2018

Print this Запис

Проведено заняття обласної педагогічної студії «Використання арт-педагогічних методик в освітньому процесі закладу загальної середньої освіти»

14 листопада 2018 року на базі Переяслав-Хмельницької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 для практичних психологів, педагогів-організаторів, соціальних педагогів освітніх закладів Київської області проведено заняття обласної педагогічної студії практичного психолога Бойко Юлії Василівни на тему: «Використання арт-педагогічних методик в освітньому процесі закладу загальної середньої освіти».

До учасників зібрання з вітальним словом звернулась заступник міського голови Валентина Валеріївна Губенко та розповіла про освіту міста. Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Божко Ірина Віталіївна розповіла про досягнення методичної роботи в місті та побажала присутнім плідної творчої праці. Презентувала заклад заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Дмитрівна Капля. Психолог-методист методичного кабінету відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Горбаченко Світлана Михайлівна запропонувала присутнім цікаві форми роботи з дітьми по цій проблемі. Бойко Ю.В. поділилась власним досвідом роботи по використанню арт-методик, які вона успішно застосовує в своїй роботі. Учасники педагогічної студії з задоволенням та зацікавленістю виконували практичні завдання, які для них підготувала Юлія Василівна.

Роботу психологічного театру закладу презентували виставою «Вийди з квадрату». На закінчення всі учасники педстудії переглянули психологічно-драматичну постанову «Почуй мене».