КОІПОПК

Січ 06 2021

Print this Запис

Відбулося заняття обласної педагогічної студії з теми «Розвиток критичного мислення учнів»

5 січня 2021 року в офлайн-форматі відбулося друге заняття обласної педагогічної студії Бондарук Ірини Петрівни, учителя історії, правознавства  та громадянської освіти, учителя-методиста, кандидата педагогічних наук.

Тема заняття: «Будуємо навчання за технологією розвитку критичного мислення».

Захід проводився на базі Матюшівської філії Комунального опорного навчального закладу «Трушківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Фурсівської сільської ради Білоцерківського району.

У ході заняття було змодельовано урок з використанням методів критичного мислення, і учасники педстудії, перебуваючи у ролі учнів, отримали власний досвід участі у такому уроці. А також педагоги:

  • з’ясували, які є умови навчання учнів критичного мислення та особливості організації навчального процесу з використанням методів критичного мислення
  • визначили: якою є структура уроку і взаємозв’язок його частин; навички, які допомогають будувати ефективну взаємодію з учнями
  • обговорити з методичної точки зору різноманітні прийоми та методи, які розвивають критичне мислення учнів
  • сформували власне ставлення до використання запропонованої методики в їхній практиці.

Учасники педстудії  обговорили виконання випускної творчої роботи – написання  методичної розробки уроку,  що розвиває критичне мислення.