КОІПОПК

Чер 07 2017

Print this Запис

Пришкільні табори Богуславщини розпочали свою роботу

Із закінченням навчального року у школярів з’явилося більше часу для відпочинку. Саме тому, за традицією, з настанням літа для учнів Богуславщини гостинно відчинили свої двері пришкільні табори на базі 9 загальноосвітніх навчальних закладів району: Богуславської СШ №1, Богуславської ЗОШ №2, Богуславської ЗОШ №3, Дибинецького НВК, Іванівського НВК, Ісайківського НВК, Медвинської ЗОШ, Мисайлівського НВК та Тептіївського НВК,  до яких довозяться учні з усіх закладів освіти.

Цього року, як і минулого, в районі працюватимуть як оздоровчі, так і табори з мовним напрямом, мережа яких, в порівнянні з минулим роком,  збільшилась до 4: Богуславська СШ №1, Богуславська ЗОШ №3, Іванівський НВК та Мисайлівський НВК. Метою мовних таборів є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, весело та цікаво.

Відпочинком у таборах планується охопити 807 учнів. Зміна триватиме 14 робочих днів до 11 червня.

Впродовж роботи таборів на дітей чекають цікаві розваги, змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання тощо. Для належного відпочинку організовано гаряче харчування, створено санітарно-гігієнічні умови.