КОІПОПК

Вер 27 2017

Print this Запис

Публічна лекція учасників АТО-добровольців

26 вересня 2017 року в академії відбулася публічна лекція на тему «Цивілізаційний поступ України та національно-патріотичне виховання молоді», яку для освітян Київської області провели учасники АТО-добровольці Володимир Бабенко, Леонід Корнійчук, Олександр Дуб, Ігор Бовсунівський, Ігор Чайківський.

Слухачами лекції були керівники закладів освіти, методисти районних і міських методичних кабінетів, педагогічні працівники та учні Київщини. Всього у заході взяло участь близько 100 осіб.

Лектори презентували фільм – збірку документальних портретів бійців, подій, людей та міст східного регіону – зони проведення антитерористичної операції.

Вчителі за освітою, кадрові офіцери і підприємці розповіли про участь в антитерористичній операції, звернулися до присутніх із закликом відродження патріотичного виховання молоді, лейтмотивом яких є любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність і дієвість за долю та єдність країни, підвищення престижу військової служби. Предметом обговорення стали особливості виховання молодого покоління, яке історично приречене захищати свою Батьківщину зі зброєю в руках.

Учасники відкритої лекції подякували героям за відвагу, мужність, змістовну інформацію, що вкрай необхідна в умовах захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять загиблих у війні на Сході України.