КОІПОПК

Лис 28 2018

Print this Запис

Втілюємо в шкільну практику правову та громадянську освіту

Відповідно до плану роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» 28 листопада відбувся семінар-практикум з теми: «Реалізація Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 році» за участю представників органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Темою заходу стало «Пенсійне забезпечення працюючих пенсіонерів у сфері освіти. Розрахунок пенсії онлайн».

З інформаційними повідомленнями виступили  провідні спеціалісти Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України:  Кізілова Наталія, Драбинко Катерина та Однорог Ольга. Вони відповіли на запитання учасників заходу.

Окрім того, з ініціативи Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба», відбулася зустріч доктора педагогічних наук, члена правління Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» Петра Кендзьора з учителями громадянської освіти  області. Педагоги  ознайомились із особливостями викладання нового шкільного курсу та отримати комплекти методичної літератури. Зустріч пройшла у творчій, діловій та активній атмосфері.