КОІПОПК

Чер 14 2019

Print this Запис

Рекомендації щодо відзначення 140-річчя від дня народження Симона Петлюри

22 травня 2019 року виповнилось 140 років від дня народження Головного отамана військ і флоту УНР, Голови Директорії УНР Симона Петлюри.

Планом заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років і вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 777-р, передбачено проведення міжнародних наукових, науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, тематичних інформаційних, навчально-виховних та інших заходів, присвячених видатним постатям Української революції, спрямованих на виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України у громадян, передусім в учнівської та студентської молоді.

Український інститут національної пам’яті підготував методичні рекомендації «ФРОНТ-MAN УНР» до відзначення 140-річчя від дня народження Симона Петлюри – політика, державного та громадського діяча, публіциста. Матеріали можна використовувати для підготовки та проведення тематичних виховних годин і на уроках історії України в 10 класі, зокрема під час вивчення тем про Українську революцію, для підготовки до ЗНО, створення музейних експозицій.