КОІПОПК

Січ 23 2019

Print this Запис

Розпочала свою роботу обласна школа передового педагогічного досвіду з теми «Художньо-технічна діяльність учнів на уроках трудового навчання та у позанавчальний час»

22 січня 2019 року розпочала свою роботу обласна школа передового педагогічного  досвіду Ярослава Трохимовича Солодухи,  вчителя трудового навчання Полого-Вергунівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», з теми «Художньо-технічна діяльність учнів на уроках трудового навчання та у позанавчальний час» (для вчителів технічних та обслуговуючих видів праці, керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва).

Заняття відбулося на базі КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот».

З вітальним словом до присутніх звернулася Олена Олексіївна Петрик, виконуюча обов’язків завідувача районним  методичним кабінетом  відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА.

Наталія Олександрівна Гром, заступник директора з навчально-виховної робити  КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот», ознайомила вчителів з історію навчального закладу, сьогоденням та перспективами розвитку.

Ярослав Трохимович інформував слухачів про мету, організацію та зміст діяльності ОШППД. Серед вчителів було проведено анкетування та діагностування потреб та запитів присутніх.

У практичній частині заняття керівник ОШППД провів майстер-клас «Виготовлення рамочки для фотографій». Слухачі  із задоволенням і зацікавленністю поринули у виготовлення рамочки із газетних трубочок.

Протягом всього заняття  панувала дружня робоча атмосфера. Заняття ОШППД  було не лише ефективним, результативним й дуже затишним.