КОІПОПК

Лис 23 2018

Print this Запис

Розпочато роботу обласного майстер-класу «Національно-патріотичне виховання учнів на уроках музичного мистецтва та в позаурочний час»

21.11.2018 року на базі Кагарлицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ліцей» розпочато роботу обласного майстер-класу з теми «Національно-патріотичне виховання учнів на уроках музичного мистецтва та в позаурочний час».

У процесі роботи першого заняття майстер-класу «Види музичних проектів національно-патріотичного спрямування. Етапи роботи над проектами та критерії оцінювання» було проведено:

  • презентацію системи виховної роботи «Національно-патріотичне виховання в Кагарлицькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» заступника директора з виховної роботи, вчителя музичного мистецтва Чоповської Лесі Іванівни;
  • ознайомлення з планом роботи обласного майстер-класу;
  • практичне заняття «Проектна діяльність. Проект для учнів 5-7 класів «З Україною в серці»;
  • майстер-клас – музичний проект «Створення леп-бука до уроку № 14 «Українці танцюють». Тема: Народна музика. І семестр. 5  клас».

Учасники майстер-класу отримали практичне завдання підготувати та провести 1-2 уроки нестандартної (інноваційної) форми.