КОІПОПК

Чер 29 2016

Print this Запис

Літній мовний табір для обдарованої учнівської молоді у Володарській санаторній школі-інтернаті

28 червня 2016 року на базі Володарської санаторної школи-інтернату працював літній мовний табір для  обдарованої учнівської молоді. Понад 200 обдарованих школярів Київської області зустріли табірну зміну в доброму настрої, весело, бадьоро, з усмішками на вустах, в очікуванні чогось незвичайного, таємничого і загадкового.

З вітальними словами  до учасників літнього мовного табору звернувся Анатолій Іванович Косовський,  директор школи – інтернату, та Тетяна Василівна Петровська, директор Київського комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», які привітали обдаровану молодь з початком їхнього активного відпочинку, а також побажали нових незвіданих наукових стежин, що неодмінно приведуть до гарного результату. Звучала поезія, пахтіло літо, радістю переповнювалися молодечі серця, і в надії розквітала мрія.

На відкритті свята були присутні багато гостей: Титаренко Олена Юріївна, професор кафедри англійської філології Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат філологічних наук, Бендерець Наталія Миколаївна, перший проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, Семелітко В’ячеслав Іванович, професійний перекладач з англійської, французької та латинської мов, кандидат педагогічних наук, доцент, Івашина Тетяна Михайлівна, доцент кафедри германських мов та перекладу, кандидат філологічних наук, Парасківа Тетяна Василівна, доцент кафедри іноземних мов (англійська та іспанська мови), Алексанян Валерій Ігорович, аспірант кафедри міжнародних відносин Київського міжнародного університету, Дзюман Наталія Петрівна, кандидат філологічних наук, Божок Олександра Сергіївна, кандидат педагогічних наук Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Литвин Інна Анатоліївна, вчитель англійської мови Кагарлицької загальноосвітньої школи  I-III ступенів №2 імені Василя Дашенка, вчитель-методист, лауреат конкурсу «Вчитель року».

Юні науковці мали можливість  поспілкуватися з шанованими гостями і почути цікаві науково-практичні лекції в галузі іноземної філології, а також отримати слушні поради щодо написання науково-дослідницьких учнівських робіт.

Веселкова наукова країна білим лайнером вирушала в подорож. На її борту немає байдужих, пригнічених, сумних. Про це ми довідалися, коли зі сцени у свої руки юні науковці взяли штурвал, тут тобі і непередбачені зупинки, і незабутні краєвиди, і музика, і танці, і пісні…

Лише вчора прибули в табір юні дослідники, а вже сьогодні вони розквітли своїми неперевершеними талантами, показали свої інтелектуальні знання не тільки в галузі філології, а й в різноманітних мистецьких проявах. Звичайно, їм на допомогу прийшли шановні старші друзі, які своєю невтомною працею, безмежною любов’ю до дітей й зуміли розкрити такі непересічні таланти. Це працівники закладу: Некраш Тетяна Вікторівна та Коваль Наталія Вікторівна, заступники директора Володарської санаторної школи-інтернату, Чала Тетяна Дмитрівна, педагог-організатор табору, а також Завіщана Любов Григорівна, методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», яка запросила талановиту молодь до участі в обласній літературній студії «Паростки».

Ще довго не стихали дружні юначі голоси… У колі нових друзів, чуйних вожатих вирувало веселе табірне життя. Хай буде їм так сонячно і затишно, комфортно і весело!