КОІПОПК

Лис 20 2020

Print this Запис

Розпочав роботу обласний майстер-клас з теми «Реалізація компетентнісного підходу в нових підручниках «Українська мова» за педагогічною технологією «Росток»

19 листопада відбулось перше онлайн засідання майстер-класу Кальчук Марії Іванівни з теми «Реалізація компетентнісного підходу в нових підручниках «Українська мова» за педагогічною технологією «Росток» для вчителів початкових класів.

У роботі майстер-класу взяли участь 47 осіб. Також учасниками майстер-класу були: Воронцова Емілія Валеріївна, науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; Ткаченко Любов Петрівна, обласний координатор.

В процесі проведення майстер-класу було підведено підсумки вхідного онлайн-анкетування, обговорено організаційні питання роботи на навчальний рік, окреслено перспективу розвитку педагогічної технології «Росток».

Керівник майстер-класу Кальчук М.І. презентувала авторську систему щодо реалізації компетентнісного підходу в нових підручниках з української мови за педагогічною технологією «Росток» та методи організації творчої діяльності на навчальних заняттях.

Підсумком заняття було обговорення даної інформації та запропоновано домашнє завдання для учасників майстер-класу.