КОІПОПК

Січ 14 2018

Print this Запис

Розпочав роботу тренінг-семінар в рамках експерименту реалізації інтегрованого підходу в початковій освіті у контексті Концепції Нової української школи

14  січня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Академія неперервної освіти» розпочав роботу тренінг-семінар в рамках експерименту «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті у контексті Концепції Нової української школи на базі загальноосвітніх навчальних закладів України на 2017-2022 роки». Тренінг організовано Міністерством освіти і науки України за участі Британської Ради в Україні, видавництва та екзаменаційного департаменту Кембриджського університету.

У межах цього експерименту 100 шкіл по всій Україні у 2017-2018 навчальному році розпочали пілотування нового Стандарту початкової  загальної освіти. У проекті задіяні по 4 школи із кожної області та Києва. У кожній школі створено 2 експериментальних перших класи. Вчителі англійської мови (учасники проекту) та методисти закладів післядипломної педагогічної освіти у серпні 2017 року пройшли  навчання за програмою 40-годинного тренінгу від тренерів Британської Ради на базі Комунального вищого навчального закладу «Академія неперервної освіти» та онлайн навчання  з вересня по грудень 2017 року.

Менторами  пілотного проекту в Київській області є методисти відділу методики викладання іноземних мов та міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” Кушнір Ярослава Анатоліївна та Бендерець Юлія Юріївна. 

 

<<усі фото тренінгу-семінару >>