КОІПОПК

Жов 10 2018

Print this Запис

Розпочав свою роботу обласний майстер-клас з теми «Нестандартні підходи до організації традиційних шкільних свят»

9 жовтня 2018 року на базі Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – загальноосвітня школа І ступеня» розпочав свою роботу обласний майстер-клас з теми «Нестандартні підходи до організації традиційних шкільних свят» для педагогів-організаторів, заступників з  НВР та класних керівників під керівництвом досвідченого педагога-організатора Тетяни Дмитрівни Чави.

Провідною метою майстер-класу, як однієї з форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників у міжатестаційний період є реалізація індивідуальної освітньої траєкторії учасників на основі популяризації авторської методичної системи керівника майстер-класу.

До педагогів-учасників майстер-класу звернулася з вітальним словом директор закладу освіти Олена Володимирівна Припотень. У дружньому колі тривала організаційно-настановча бесіда керівника майстер-класу  з педагогами-учасниками зібрання. Координатор майстер-класу, методист відділу моніторингу якості освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», Юлія Михайлівна Гребеніченко, наголосила на унікальності даного закладу освіти, як скарбниці педагогічного досвіду області, де цьогоріч функціонуватиме найбільша кількість обласних майстер-класів. Координатором були висвітлені мета та завдання майстер-класу згідно положення про обласний майстер-клас КНЗ КОР «КОІПОПК».

Практичну частину майстер-класу було проведено у формі квесту, у рамках свята «День гімназії», в якому взяли участь учні, учителі, батьки та учасники заходу.

Впродовж роботи майстер-класу панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала педагогів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.