КОІПОПК

Лис 20 2018

Print this Запис

Триденна очна сесія для вчителів  англійської  мови, які викладатимуть англійську мову у 1 класах з 2019/2020 навчального року

     

З 20 листопада по 22 листопада 2018 року на базі  Ірпінської спеціалізованої  загальноосвітньої школи  I-III ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені З. Алієвої за підтримки міжнародних освітніх організацій British Council Ukraine, Cambridge University Press Ukraine проведено триденну очну сесію  для учителів aнглійської мови закладів загальної середньої освіти м. Ірпінь. Тренінг організовано з метою підтримки освітньої реформи Нова українська школа та підвищення фахової кваліфікації учителів, які викладатимуть англійську мову у 2019/2020 навчальному році.

В ході проведення тренінгів учасники ознайомились  із методиками викладання англійської мови у контексті реалізації завдань Нової української школи.  На заняттях опрацьовано модулі з тем:

Формування компетентностей 21 століття учнів початкової школи засобами іноземної мови.

Врахування психолінгвістичних особливостей учнів початкової школи в процесі навчання англійської мови.

Підходи, методи, прийоми до навчання англійської мови у початковій школі.

Види оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи в процесі вивчення англійської мови.

Реалізація принципів інклюзивного навчання в процесі вивчення англійської мови у перших класах.

Для змістовної організації та проведення навчання використано навчально-методичні матеріали, розроблені експертами Британської Ради в Україні. З метою підтримки реформи освіти та підготовки вчителів іноземних мов до викладання в контексті реалізації завдань  Нової української школи тренер, Ярослава Кушнір, ознайомила учасників із освітньою електронною платформою, що є частиною спільної програми Міністерства освіти і науки України, Британської  Ради в Україні, міжнародних освітніх видавництв «Cambridge University Press» та «Cambridge Assessment English». Обидві складові: 3-денні очні тренінги та проходження онлайн навчання на платформі є обов’язковими для вчителів англійської мови, які викладатимуть англійську мову  у 1 класах з 2019/2020 навчального року.

Навчання пройшли 19 учителів закладів загальної середньої освіти м. Ірпінь.