КОІПОПК

Лис 17 2015

Print this Запис

16 листопада стартував семінар для вчителів німецької мови за сприяння Goethe-Institut  в Україні

16 листопада на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» стартував п’ятиденний семінар для вчителів німецької мови «Grammatik und Phonetik – neue methodische Anregungen für den Unterricht Da F» за сприяння Goethe-Institut  в Україні.

Семінар проводиться в рамках фахових курсів вчителів німецької мови.

Протягом семінару вчителі матимуть змогу ознайомитися з теоретичними та практичними аспектами навчання німецької мови як іноземної в школі. Значна увага буде приділятись новим методичним підходам у навчанні граматики і фонетики.

Слухачі курсів спробують знайти відповідь на цілий ряд запитань, що стосуються вдосконалення фахової майстерності.

Також слухачі отримають поради та допоміжні засоби для навчання вимови, за допомогою яких вони зможуть цілеспрямовано вирішувати фонетичні проблеми учнів. Учителі випробують на собі нові типи вправ, розроблять ряд вправ для своїх учнів та ознайомляться з актуальними онлайн-ресурсами.

Семінар проводить референт Goethe-Institut  в Україні доктор Наталія Жданова (Київський національний лінгвістичний університет).

Учасникам семінару будуть видані двомовні сертифікати, підписані Міністерством освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні. Згідно з наказом МОН України, години семінару будуть зараховані слухачам як години фахової підготовки вчителів при проходженні курсів підвищення кваліфікації.

16 листопада 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

17 листопада

OLYMPUS DIGITAL CAMERA