КОІПОПК

Лис 29 2017

Print this Запис

Семінар-практикум  з питань протидії торгівлі людьми

Згідно плану роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» 28 листопада  2017 року в залі засідань Ржищівського міського будинку культури методистом відділу практичної психології та соціальної роботи Багдасаровою Людмилою Віталіївною для фахівців психологічної служби та педагогічних працівників закладів освіти було проведено  семінар-практикум  з питань протидії торгівлі людьми. В роботі семінару взяло участь 17 педагогічних працівників. Людмила Віталіївна  ознайомила учасників семінару з сутністю  соціальної проблеми сучасності –  торгівлі людьми; презентувала  основні складові та особливості  роботи за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція».

За час роботи учасники опанували теоретико-методичні основи  виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми; особливості впровадження програми, практично опрацювали основи даної  просвітницької програми  для 7-11 класів та обговорили найефективніші  інтерактивні форми роботи з дітьми.

Навички, отримані під час тренінгу, є можливістю для педагогів міста використовувати їх   у виховній роботі з учнями ЗНЗ, ВНЗ,  доцільно підбирати  й використовувати різні форми й методи роботи з учнями та їхніми батьками. Адже, нині пріоритетом України є активізація профілактичної роботи, спрямованої на розвиток правосвідомості молодого покоління, формування їхнього активного, адаптивного життєвого стилю, відповідальності за власне життя, умінь об’єктивно оцінювати суспільну небезпеку такого явища, як торгівля людьми.