КОІПОПК

Бер 07 2017

Print this Запис

Семінар-тренінг для вчителів Васильківського району «Упровадження курсу «Фінансова грамотність» в навчально-виховний процес сучасної школи»

З 28 лютого по 2 березня 2017 року на базі Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району пройшов семінар-тренінг для 35 педагогів району, які планують викладати курс «Фінансова грамотність».

Заняття проводили  викладачі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,  які є тренерами з фінансової грамотності Програми розвитку фінансового сектору USAID/FINREP-II (США) Довгань А.І. та Часнікова О.В.

Під час навчання учасники ознайомилися з метою, завданнями та особливостями впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладах програм з фінансової грамотності. З цією метою тренерами проекту було проведено заняття з тем: «Фінансова освіта населення як чинник економічного розвитку держави», «Нормативно-правові засади фінансової освіти школярів», «Навчально-методичне забезпечення курсу «Фінансова грамотність» в початковій, основній та старшій школі», «Методика викладання шкільного курсу «Фінансова грамотність», «Моделювання навчальних занять з використання ігрових технологій.

У роботі семінару-тренінгу взяли участь викладачі  кафедри фінансів і кредиту Інституту банківських технологій і бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» Стороженко О.О. та Слав’юк Н.Р. Вони ознайомили вчителів з питаннями «Фінанси як сукупність економічних відносин: види та значення» та «Сучасний стан ринку фінансових послуг в Україні».

Учасники семінару стали активними діючими особами процесу навчання:  обговорювали актуальні питання впровадження шкільної фінансової освіти, розв’язували завдання фінансового змісту, приймали участь в процесі моделювання життєвих ситуацій. Учителі відзначили, що завдяки навчання мали змогу підвищити рівень власної фінансової грамотності та побачити шлях власного професійного розвитку в цьому напрямку. Семінар закінчився обговоренням, учасники обмінялися враженнями та позитивними емоціями.