КОІПОПК

Кві 22 2016

Print this Запис

Скарбниця педагогічних ідей «Упроваджуємо культуру добросусідства» для педагогів-тренерів курсу

20-21 квітня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відділом виховної роботи було проведено скарбницю педагогічних ідей для педагогів-тренерів курсу «Культура добросусідства».

20 квітня у заході взяли участь 10 вихователів дошкільних навчальних закладів та 12 вчителів початкових класів, 21 квітня – 17 педагогів середньої школи.

Метою семінару був обмін досвідом роботи тренерів курсу «Культура добросусідства», а також робота з узгодження та корекції напрацьованих варіантів регіональних програм і методичних матеріалів.

Організатори заходу – Боярчук Ольга Іллівна, завідувач відділу виховної роботи, Микитюк Людмила Володимирівна, Славінська Марина Олександрівна,  методисти відділу виховної роботи.

На заході було презентовано досвід роботи Київської області з упровадження курсу «Культура добросусідства» у навчальних закладах, його моніторинг та надано індивідуальні консультації педагогам-тренерам.

До участі у роботі творчих майстерень були запрошені тренери курсу –Лисенко Неля Дмитрівна, методист практичної психології, соціальної роботи та спеціальної педагогіки міського методичного відділу освіти Бучанської міської ради та Опеньок Людмила Костянтинівна, методист з дошкільної освіти міського методичного відділу освіти Бучанської міської ради.

У ході роботи педагоги презентували власний досвід упровадження  курсу: найцікавіші форми роботи, вправи, підходи; світлини, відео, творчі роботи,  а також ділились успіхами та труднощами у впровадженні курсу.

Презентації досвіду роботи педагогів-тренерів курсу розміщено у віртуальному методичному кабінеті відділу виховної роботи.