КОІПОПК

Чер 06 2018

Print this Запис

Стартував проект «Відображення: цінності німецької та української дошкільної освіти у взаємному порівнянні»

Громадська організація «KSF Vita c. V» (Дортмунд) та Асоціація директорів шкіл міста Львова за підтримки програми «Зміцнення взаємодії з громадянським суспільством країн Східного партнерства» Міністерства Закордонних справ Німеччини розпочали проект «ВІДОБРАЖЕННЯ: ЦІННОСТІ НІМЕЦЬКОЇ ТА УКРАЇНСЬКОЇ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У ВЗАЄМНОМУ ПОРІВНЯННІ».

Мета проекту: розпочати широку дискусію з питань цінностей, які формує дошкілля України. В подальшому цей процес має вплинути на реформування системи дошкільної та, можливо, і шкільної освіти країни.

У центрі проекту: ознайомлення з цінностями німецької дошкільної освіти під час тижневої поїздки у Німеччину. Учасники поїздки будуть визначені на конкурсних засадах.

До участі в конкурсі запрошуються: керівники та вихователі закладів дошкільної освіти; студенти та викладачі педагогічних вузів; науковці, громадські активісти та журналісти, які опікуються проблематикою реформування системи дошкільної освіти України.

Поза конкурсом освітяни можуть взяти участь у поїздці власним коштом.

Партнери проекту: товариство «Європа без кордонів (Віттен)», ВБО «Громадська соціальна Рада» та «Асоціація медіапсихологів та медіапедагогів України».

Інформаційна підтримка проекту: Всеукраїнський науково-методичний журнал для педагогів і батьків «Дошкільне виховання».

Більше інформації про проект за посиланням: https://www.facebook.com/Europa.Grenzenlos/posts/2097854793830405