КОІПОПК

Гру 27 2018

Print this Запис

Сучасне освітнє середовище

Нова українська школа – це освітній простір, в якому дитина вчиться здобувати знання та вміти їх використовувати впродовж життя. На відміну від школи минулого, школа майбутнього – це максимально оснащений простір, в якому діти активно і з користю проводять час; великий вибір комплектів і девайсів, які забезпечують гармонійний розвиток дитини.

Для створення сучасного освітнього середовища тренерам Київщини, які навчалися за програмою Нової української школи, за рахунок коштів державної субвенції було закуплено багатофункціональні органайзери.

Органайзер виготовлено на замовлення КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» компанією «ecoToy», яка співпрацює з підприємством всеукраїнської громадської організації інвалідів «Калиновий цвіт». До виготовлення продукції компанія залучає людей з особливими потребами.

Використання органайзера забезпечує розвиток сенсорної, когнітивної, комунікативної, емоційно-вольової  сфери, формування моторних навичок учнів, у тому числі з особливими освітніми потребами. Під час роботи з органайзером учні мають можливість вивчати абетку, складати слова, склад числа, самостійно визначати дату, день тижня, орієнтуватися в часі тощо.