КОІПОПК

Вер 11 2017

Print this Запис

Тренерами швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU) організовано роботу дискусійних майданчиків для методистів з виховної роботи та позашкільної освіти

07 вересня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено інструктивно-координаційну зустріч із методистами з виховної роботи та позашкільної освіти регіональних методичних служб «Організація та зміст виховної роботи й позашкільної освіти в умовах освітніх змін», учасниками якої стали 38 осіб.

Метою зустрічі було визначення стратегічних орієнтирів організації виховного процесу у закладах освіти обла

сті в умовах реформування системи освіти держави, розбудови нової української школи та розвитку культури демократії.

Тренерами швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU) Ольгою Боярчук та Людмилою Микитюк було організовано роботу дискусійних майданчиків:

  • «Реалізація демократичних принципів у навчальному закладі: сфери змін»
  • «Формування компетентнісного освітнього середовища для розбудови культури демократії та забезпечення мирного співіснування в культурно різноманітних суспільствах: траекторія розвитку»
  • «Створення безпечного освітнього середовища: існуючі ресурси»

 

Для учасників було презентовано та рекомендовано до впровадження комплекс посібників Ради Європи з  освіти для демократичного громадянства і прав людини авторів: Р. Голлоб, В. Вайдінгер, перекладені в межах швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU):

“Демократичне врядування у школах”

Том I з ОДГ/ОПЛ “Навчаємо демократії”

Том ІI з ОДГ/ОПЛ “Зростаємо у демократії”

Том ІIІ з ОДГ/ОПЛ “Живемо у демократії” 

Том IV з ОДГ/ОПЛ “Беремо участь у демократії” 

Том V з ОДГ/ОПЛ “Досліджуємо права дитини” 

Том VІ з ОДГ/ОПЛ “Навчання демократії”