КОІПОПК

Лис 13 2018

Print this Запис

Тренінг для вчителів  англійської  мови, які викладатимуть англійську мову у 1 класах з 2019/2020 навчального року

Відповідно до Концепції «Нова українська школа» з метою ефективної організації навчання у початковій школі та підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році, з  6 по  8 листопада  2018 року на базі Ірпінського  ліцею інноваційних технологій – Мала академія наук  Ірпінської міської ради проведено тренінг для вчителів, які викладатимуть англійську мову у 1 класах у 2019/2020 навчальному році.

В ході проведення тренінгів учасники ознайомились  із методиками викладання англійської мови у контексті реалізації завдань Нової української школи.  На заняттях були опрацьовані модулі з тем:

  • Компетентності 21 століття.
  • Врахування психолінгвістичних особливостей учнів початкової школи в процесі навчання англійської мови.
  • Методи, прийоми, підходи до навчання англійської мови у початковій школі.
  • Види оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи в процесі вивчення англійської мови.
  • Реалізація принципів інклюзивного навчання в процесі вивчення англійської мови у перших класах.
  • Формування громадянської компетентності  учнів початкової школи.

Для змістовної організації та проведення триденної сесії  використано навчально-методичні матеріали, розроблені експертами Британської Ради в Україні. З метою підтримки реформи освіти та підготовки вчителів іноземних мов до викладання в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа», Ярослава Кушнір, тренер, методист відділу міжнародних зв′язків КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», ознайомила учасників із освітньою електронною платформою, що є частиною спільної програми Міністерства освіти і науки України, Британської  Ради в Україні, міжнародних освітніх видавництв «Cambridge University Press» та «Cambridge Assessment English». Обидві складові: 3-денні очні тренінги та проходження онлайн навчання на платформі є обов’язковими для вчителів англійської мови, які викладатимуть англійську мову  у 1 класах з 2019/2020 навчального року.

Навчання пройшли 15 учителів закладів загальної середньої освіти Вишгородського, Іванківського, Поліського районів та м. Бучі.