КОІПОПК

Жов 30 2018

Print this Запис

Тренінг для вчителів, які викладають англійську мову у 1 класах у 2018/2019 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2018 року №208 «Про організацію та проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, закладами післядипломної педагогічної освіти до викладання іноземних мов (англійської, німецької та французької) відповідно до Концепції «Нова українська школа» 29 жовтня 2018 року на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» розпочав роботу додатковий триденний тренінг для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти м. Білої Церкви, які викладають англійську мову в перших класах.

В ході проведення навчання тренер проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін»  Рибалко Олена Юріївна  ознайомить учасників із принципами та сучасними методиками викладання англійської мови у початковій школі в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа». Учителі змоделюють навчальні заняття, використовуючи принципи компетентнісного та комунікативного підходів, а також принцип інтеграції наскрізних змістових ліній у процесі вивчення англійської  мови учнями початкових класів.

З метою якісної організації та проведення тренінгу  використано навчально-методичні матеріали, розроблені експертами Британської Ради в Україні.