КОІПОПК

Сер 22 2017

Print this Запис

Триває навчання для вчителів англійської мови, які беруть участь у пілотуванні нового Стандарту початкової загальної освіти

182 учителя англійської мови, які беруть участь у пілотуванні нового Стандарту початкової загальної освіти, проходять навчання від тренерів Британської Ради на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Академія неперервної освіти”.

Проект складається з декількох етапів.

Розпочався перший етап проекту для вчителів англійської мови, які викладатимуть у початкових класах. Зокрема, 18 серпня стартував 40-годинний тренінг, що триватиме до 23 серпня. На ньому тренери з Британської Ради акцентуватимуть увагу на методиці викладання англійської учням перших класів, а представники Cambridge English організують курс із використання нових навчальних матеріалів. Окрім вчителів пілотних шкіл, у тренінгу беруть участь 22 методисти з акредитованих закладів післядипломної педагогічної освіти INSETT.

Упродовж усього проекту буде здійснюватись моніторинг результатів із запровадження нового Стандарту. Це будуть опитування, особисті інтерв’ю з вчителями та відвідування уроків – щоб отримати зворотний зв’язок та допомогти вчителям у пілотуванні навчальних матеріалів.

Згідно з концепцією Нової української школи та відповідно до рекомендацій Європейського Парламенту та Ради ЄС, уміння спілкуватись іноземними мовами є однією з 10 ключових компетентностей, якими має володіти випускник школи.

Проект із навчання вчтелів англійської мови здійснюється Міністерством освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні, у партнерстві з Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment.