КОІПОПК

Січ 15 2018

Print this Запис

Триває навчання тренінгу-семінару для вчителів англійської мови та методистів закладів післядипломної педагогічної освіти

Триває навчання для вчителів англійської мови та методистів закладів післядипломної педагогічної освіти, які беруть участь в семінарі в рамках експерименту «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті у контексті Концепції Нової української школи на базі загальноосвітніх навчальних закладів України на 2017-2022 роки».

  

15 січня 2018 року вчителі та методисти розпочали роботу в групах на базі Комунального вищого навчального закладу «Академія неперервної освіти». Учасники тренінгу обговорили сучасні підходи до викладання іноземних мов та виокремили компетентності 21 століття, якими має володіти сучасний педагог, розглянули три основні принципи Нової української школи «Collaboration. Cooperation. Creativity», що мають стати основою для розвитку професійної компетентності вчителя англійської мови.

У другій половині дня учасники заходу продовжили свою роботу на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня». Їх привітали і побажали плідної роботи Осадчий Іван Григорович, ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», та Смуток Борис Михайлович, директор БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня».

 

 

Перед учасниками виступили тренер видавництва MM Publication Анжела Констанс та методист видавництва MM Publication Анна Гезь.

   

 

 

<<Усі фото тренінгу-семінару>>