КОІПОПК

Лют 22 2017

Print this Запис

У Клавдієвському ДНЗ №27 Бородянського району відбувся семінар з теми: «Виховання національно-патріотичних почуттів дітей дошкільного віку засобами музейної педагогіки»

21 лютого 2017 року на базі ООЗО Клавдієвського  дошкільного навчального закладу (ясла-садок комбінованого типу) № 27 “Ромашка” Бородянського району  відбувся другий семінар з теми: «Виховання національно-патріотичних почуттів дітей дошкільного віку засобами музейної педагогіки».

У роботі семінару взяли участь Дубровіна І.В., старший викладач кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради  “Академія неперервної освіти”, Кукілевська В.М., методист методичного кабінету відділу освіти Бородянської райдержадміністрації, Гарась Г.М., методист з дошкільного виховання відділу освіти Бородянської райдержадміністрації.

    

Досвід роботи із проблеми “Формування патріотичних почуттів у  дошкільників під час роботи гуртка “В’язання дерев’яним гачком” презентувала завідувач ДНЗ “Ромашка”  Скорич В.М.

Дубровіна І.В. виступила з доповіддю, у якій розкрила основні завдання та зміст роботи слухачів ООЗО щодо формування в дошкільників інтересу до національної культури на основі музейної педагогіки.

У музеї народного побуту дошкільного навчального закладу вихованці старшої логопедичної групи  (вихователь Кравець В.П.)  продемонстрували практичні навички в’язання дерев’яним гачком на занятті гуртка. Діти закріплювали  прийом “ланцюжок” під час  вив’язували промінців  сонечка – головного символу весни.

Великий інтерес у присутніх викликала робота з виготовлення маскувальної сітки  для бійців АТО з використанням  техніки нав’язування  та переплітання коротких і довгих смужок тканини (вихователь Кархут Л.М.).

Зі слухачами ООЗО були  проведені  майстер-класи із в’язання дерев’яним гачком та плетіння маскувальної сітки (вихователі Кравець В.П., Кархут Л.М.).

    

Також дорослі й діти стали учасниками обрядового свята  «Масляна», яке проходило на території дошкільного закладу  (ведуча – вихователь-методист Степанець Л.Я.).

Закликаючи весну, діти розвішували на гілочки дерев власноруч виготовлених журавликів та співали веснянку «Прийди, прийди, весно-красна». Зима прощалася з присутніми  та бажала всім здоров’я (вихователь Калюжна З.В.). А в гості до малят на конях, прикрашених яскравими стрічками та калиною, разом із троїстими музиками завітала  квітуча Весна (вихователь Фоменко З.В.), яка вступила в діалог із Весною.

 

Присутні педагогічні працівники висловили подяку організаторам заходу за проведення ґрунтовних та цілісних теоретичних та практичних занять із проблеми ООЗО, залучення до  участі у календарно-обрядовому святі.

Усі фото семінару >>>