КОІПОПК

Сер 05 2019

Print this Запис

У Києві відкрився сучасний інноваційний музей “Становлення української нації”

3 серпня 2019 року у Києві відкрився сучасний інноваційний музей “Становлення української нації”, в якому представлено 1500-літню історію нашого народу та його пращурів в історичних сюжетах з понад 100-та восковими фігурами видатних українців, діорамами, мапами та картинами.

Місія музею: через славні моменти української історії сприяти піднесенню гідності українців, які пишаються соєю країною, об’єднати їх навколо ідеї відродження нації і сприяти створенню позитивного іміджу України в світі.

Унікальність історичної галереї в тому, що всі герої зібрані в сюжети, об’єднані спільною ідеологічною лінією або визначною історичною подією.

Всі сюжети мають інформаційні стенди, де викладені факти про внесок тих чи інших історичних осіб в світову культуру і історію.

Кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіоі відео контент, який занурює глядача в атмосферу відповідної епохи.

Лише за 1,5-2 години в захоплюючому мультимедійному 5D форматі за допомогою медіагіда можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, що дозволить належно оцінити її місце в родині європейських народів.

Всі експозиції зроблені на підставі історичних досліджень, підтверджених експертами: істориками, археологами, режисерами, психологами та іншими науковцями.

Офіційний сайт музею “Становлення української нації”