КОІПОПК

Гру 01 2017

Print this Запис

У Міжнародному мовному центрі відбувся всеукраїнський семінар для методистів англійської мови обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти

З 28 по 30 листопада 2017 року у Міжнародному мовному центрі  («International Language Centre») відбувся  всеукраїнський семінар для методистів англійської мови обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Захід організовано та проведено за ініціативи Міністерства освіти і науки України.

У проведенні заходу взяли участь Коваленко Оксана Ярославівна, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Олександр Шаленко, секретар українського відділення Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної (IATEFL), незалежний експерт; Вікторія Іваніщева, менеджер проектів Британської Ради в Україні;  Ганна Шовкалюк, провідний спеціаліст міжнародного видавництва «Cambridge University Press» в Україні.

Програма семінару передбачала обговорення питань щодо добровільної сертифікації вчителів англійської мови, особливостей державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році, викладання предмету за новими навчальними програмами, імплементації стандартів Нової Української школи щодо розвитку та професійної підготовки вчителів англійської мови. Також було складено план дій щодо подальшого впровадження пілотного проекту для учнів першого класу Нової Української школи в рамках експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

Учасниками семінару від КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» були  Ярослава Кушнір та Юлія Бендерець, методисти відділу методики викладання іноземних мов та міжнародних освітніх програм. Методисти отримали сертифікати  про участь у 20-годинному семінарі-тренінзі, засвідчені Міністерством освіти і науки України та Міжнародним мовним центром в Україні.

Висловлюємо подяку координатору заходу Катерині Проценко, директору Кембриджського екзаменаційного та тренінгового центру в Україні та робочій групі тренерів Міжнародного мовного центру.