КОІПОПК

Гру 06 2018

Print this Запис

У НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбувся семінар-практикум для вчителів української мови і літератури із проблеми «Технології розвитку творчих здібностей учнів в освітньому процесі Нової української школи»

5 грудня 2018 року  на базі   НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» Сквирської РДА відбувся семінар-практикум  курсів підвищення фахової  кваліфікації  вчителів української мови і літератури  із проблеми  «Технології розвитку творчих здібностей учнів в освітньому процесі  Нової  української  школи» ( Розробники: Плівачук К.В., Заболотний О.В.)

Досвід вчителів словесності відомий далеко за межами Київщини. Їм є чим поділитися з колегами.

Учитель  української мови та літератури Ярмульська І.В. провела  майстер – клас  на тему « Сучасні форми візуалізації навчального матеріалу на уроках української мови та літератури» .

Про красу рідної мови, її живописність, мелодійність, багатство і стародавність розповів кандидат педагогічних наук, Заслужений вчитель України В.І. Цимбалюк, презентуючи нову книгу «Наш квітучий сад: незвідані таємниці рідної мови». Мова – це не лише засіб спілкування між людьми, а вона є основою буття народу, його генетичний код, де він фіксує  свою  історичну пам’ять. Особливу увагу В.І. Цимбалюк звернув на культуру мовлення в повсякденному житті.

Про  організацію  науково-дослідницької  роботи  учнів у МАН розповіла   Плівачук К.В., кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений вчитель України. Учениця 11 класу Олександра Середа презентувала свої наукові знахідки.

На поетичній хвилі, де власну поезії читала Іванна Володимирівна та Василь Іванович завершився семінар – практикум для вчителів.