КОІПОПК

Жов 20 2017

Print this Запис

У Рокитнянському та Вишгородському районах відбулися науково-методичні заходи з розвитку професійної компетентності вчителів географії регіонів Київщини

10 та 19 жовтня 2017 року у Рокитнянському та Вишгородському районах було проведено науково-методичні заходи з розвитку професійної компетентності вчителів географії. Усі ці заходи пройшли на високому організаційному, науковому і методичному рівнях. Було розглянуто актуальні питання щодо реалізації нових програм із географії в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти та організації підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Значна увага також приділялася розгляду питань нової української школи.

На запрошення педагогів закладів освіти регіонів у цих заходах взяв активну участь і завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Совенко Валерій Володимирович. Вчителям надано методичну допомогу щодо вивчення окремих тем відповідно до оновлених навчальних програми з географії.

Так, 10 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум на базі Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 для вчителів географії району. Тема заходу: «Формування предметних компетентностей учнів у процесі вивчення шкільного курсу географії».  Презентація Совенка В.В. стосувалася теми «Методичні можливості та завдання географічної освіти в умовах сучасної школи». Також ним був проведений навчальний тренінг «Використання топографічної карти на уроках географії у 8 класі».

У Вишгородському районі 19.10.2017 року на базі Старопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум на тему «Методика навчання розв’язування географічних задач», де поряд з іншими досить актуальними питаннями  Валерієм Володимировичем було проведено тренінг «Методичні підходи до роботи з обдарованими учнями щодо їх підготовки  до предметних олімпіад і конкурсів».

Надання методичної допомоги науково-педагогічними працівниками КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» сприяє розвитку професійної майстерності педагогів області, впровадження кращих практик у діяльність  освітніх закладів Київщини.