КОІПОПК

Чер 23 2017

Print this Запис

У цьому році загальноосвітні навчальні заклади Київської області активно долучилися до проекту GoCamp громадської організації GoGlobal

У цьому році загальноосвітні навчальні заклади Київської області активно долучилися до проекту GoCamp громадської організації GoGlobal. GoCamp – це новий формат табору, що передбачає залучення іноземного волонтера. Переможцями у конкурсі проекту GoCamp стали 29 загальноосвітніх навчальних закладів Київщини. У 14 з них під час проведення мовних таборів працювали іноземні волонтери. Інші заклади забезпечені навчальними та методичними матеріалами для організації та проведення занять у таборах. З 29 травня по 16 червня в 5 навчальних закладах були проведені мовні табори за підтримки іноземних волонтерів, з 12 по 23  червня – у 9 закладах.

Під час перебування у мовних таборах діти спілкувалися англійською мовою, вдосконалюючи свої мовленнєві навички, вчилися працювати у команді, розвивали творчі здібності. Волонтери, що працювали в навчальних закладах області, розповідали багато цікавого про історію, традиції та культуру країн, з яких приїхали (Індію, Бразилію, Туреччину, Чилі, Велику Британію, Азербайджан, Фінляндію та Сполучені  Штати Америки). Перебування в таборах для учасників було креативним, веселим, цікавим та насиченим подіями.

23 червня відбулося святкове закриття мовних таборів та прощання  з волонтерами.