КОІПОПК

Сер 30 2018

Print this Запис

Участь науково-педагогічних працівників КНЗ КОР «КОІПОПК» у роботі секційного заняття методичного об’єднання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни Білоцерківського району

28 серпня 2018 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулося секційне заняття методичного об’єднання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни Білоцерківського району з питань організації освітнього процесу з фізичної культури і захисту Вітчизни у 2018/2019 навчальному році.

У роботі заходу взяли участь Лакіза Олексій Миколайович, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», кандидат педагогічних наук, доцент та Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни КНЗ КОР «КОІПОПК».

Спеціалістами Інституту були висвітлені такі питання:

  • організаційно-методичне забезпечення викладання фізичної культури та захисту Вітчизни у 2018/2019 навчальному році;
  • особливості вивчення фізичної культури та захисту Вітчизни у 10 класі за новими навчальними програмами «Фізична культура» та «Захист Вітчизни» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти;
  • про курси підвищення фахової кваліфікації вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни.

Лакіза О.М. і Качуровський В.С. відповіли на низку питань вчителів фізичної культури і захисту Вітчизни Білоцерківського району щодо особливостей освітнього процесу з фізичної культури і захисту Вітчизни у закладах загальної середньої освіти.