КОІПОПК

Бер 14 2017

Print this Запис

Учителі німецької та французької мов спільно з ТОВ «Лінгвіст» обговорили питання організації навчання другої іноземної мови

14 березня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся семінар-практикум «Особливості навчання другої іноземної мови в загальноосвітньому навчальному закладі. Використання автентичних навчально-методичних комплексів» для вчителів німецької та французької мов загальноосвітніх навчальних закладів. Семінар проведено спільно з ТОВ «Лінгвіст». Загалом до Академії прибуло 29 учителів німецької мови та 18 учителів французької мови з різних регіонів області.

Учасники семінару долучились до обговорення таких питань:

1) Особливості організації навчання другої іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах.

2) Використання автентичних матеріалів видавництв «Cornelsen» та CLE на заняттях німецької та французької мов.

3) Використання навчальних матеріалів видавництв при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови.

У роботі семінару взяли участь методист-консультант видавництва «Cornelsen» Товста Олена та методист-консультант видавництва CLE Соколова Олена.

Учасники семінару ознайомились зі значною кількістю наочних посібників, які допомагають зробити уроки іноземної мови більш цікавими, та отримали від видавництв сертифікати про участь у семінарі.

 

З метою якісної організації навчально-виховного процесу з німецької і французької мов як других іноземних у загальноосвітніх навчальних закладах області учасники семінару рекомендують:

 

  1. Дотримуватися принципів навчання другої іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах

Учителі іноземних мов
Постійно

  1. Розробити навчальні заняття з іноземних мов (німецької, французької), враховуючи дидактико-методичні підходи до конструювання змісту та організації навчання другої іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах, для розміщення на порталі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» у рубриці «Мій кращий урок».

Учителі іноземних мов
Постійно

 У процесі викладання німецької та французької мов як других іноземних у загальноосвітніх навчальних закладах використовувати автентичні матеріали в межах навчальних програм з іноземних мов.

Учителі іноземних мов
Постійно

  1. Залучати учнів до участі у міжнародних освітніх проектах і програмах.

Учителі іноземних мов
Постійно