КОІПОПК

Гру 26 2017

Print this Запис

Учителі Нової української школи опановували нові прийоми та технології навчання за допомогою конструктора Лего

22-23 грудня на базі Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» відбувся навчальний тренінг «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи» для регіональних тренерів та вчителів-учасників всеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

Метою тренінгу є сприяння розвитку якості освіти через всебічний розвиток дитини, зокрема компетентностей, необхідних для навчання протягом життя та становлення педагога-фасилітатора, який прагне відійти від педагогіки копіювання, шаблонування, практики однієї правильної відповіді та нав’язування свого бачення дитині. В основу взаємодії дорослого і дитини покладено підхід «навчання через гру».

Провела тренінг Світлана Бондар, тренер The LEGO Foundation, яка розкрила нові прийоми та технології навчання за допомогою конструктора Лего.

Педагоги на власному досвіді мали можливість відчути позитивний вплив гри, як системи, методу, інструменту навчання та ключової форми взаємодії педагога і дитини, на розвиток мовлення, мислення, вміння працювати в команді та спілкуватися один з одним.